Jeśli poszukujesz biznesu, marzysz Ci się piękny obiekt w otoczeniu przyrody - to ta oferta jest dla Ciebie!
Wysokiej klasy Obiekt Turystyczny w Krynicy Zdroju!
Hotel 4 pory roku przy ul. Zieleniewskiego.
Przedmiotem oferty jest Spółka Z O.O. w skład której wchodzi zorganizowane przedsiębiorstwo, prosperujące i dochodowe do którego należy nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu wśród lasów i łąk przy ul Zieleniewskiego położona na 1ha gruntu.
W skład oferty wchodzą:
1. Budynek 4-kondygnacyjny (niewielkie podpiwniczenie, 3 piętra oraz poddasze z możliwością adaptacji). Łączna powierzchnia całkowita to 1809,64m/kw.
Obiekt zdolny pomieścić maksymalnie 70 osób w 22 pokojach (2 i 3 osobowych, 4 apartamenty). Dodatkowo duży apartament dla osoby prowadzącej o powierzchni 75m2 (2 pokoje, aneks kuchenny, duża łazienka).
Na parterze znajduje się hol z recepcją, mieszkanie służbowe, kotłownia gazowa, pomieszczenia pomocnicze oraz obszerne SPA.
Na piętrze znajduje się pomieszczenie restauracyjne, kuchenne oraz kilka pokoi.
Piętro i poddasze zajmują pokoje hotelowe z łazienkami.
2. Domek o powierzchni 70m2 - 3 pokoje z łazienkami. W suterenach budynku miejsce garażowe na trzy stanowiska. Domek pod wynajem, można go zaadoptować jako mieszkanie właścicielskie.
3. Działka ogrodzona i zagospodarowana o powierzchni ponad 10000m2 (1hektar). Parking dla 30 pojazdów wyłożony kostką brukową z bramą wjazdową. Działka obsadzona drzewkami ozdobnymi. Plac zabaw dla dzieci. Wiata grillowa. Potężna przestrzeń do rozwoju.
Nieruchomość z zainstalowaną instalacją fotowoltaiczną 40Kw co generuje ogromną ilość prądu.
Budynek ogrzewany kotłami gazowymi marki Viessmann, zbiorniki na 2000 litrów, zmiękczacz wody. Przewidziane odłączanie pięter z ogrzewania, co minimalizuje koszty. Możliwość wpięcia instalacji solarnej.
Ponadto: monitoring, alarm, zamki magnetyczne, wifi.
Obiekt gotowy do przejęcia dla nowego właściciela. Posiada stałych klientów oraz profesjonalną obsługę. Zakup Spółki upraszcza procedurę przejęcia obiektu. Zmienia się zarząd Spółki dzięki czemu unikamy procedowania dokumentów niezbędnych do dalszego funkcjonowania firmy (Sanepid, BHP itp). Spółka zatrudnia 12osób. Zespół sprawdzony od wielu lat.
Sprzedaż ze względu na chęć przejścia na emeryturę.
Zapraszamy na prezentację.
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - NIE SZUKAJ DALEJ.
UWAGA!!!
SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ NIERUCHOMOŚCI W KRYNICY-ZDROJU NA WWW.HOUSEEXPERT.PL
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE.
JEST TO ZUPEŁNIE DARMOWE I NIEZOBOWIĄZUJĄCE!
SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI W KRYNICY? ZAPRASZAMY!!!
INFOLINIA 881 025 024
Prezentacja nieruchomości wiąże się z podpisaniem wskazania adresowego w celu weryfikacji osób uczestniczących w prezentacji.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.
Współpracujemy ze wszystkimi bankami w Polsce.
Oferujemy kredyty hipoteczne, firmowe, gotówkowe.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Nieruchomości House Expert Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krynicy-Zdroju 33-380 ul. Kraszewskiego 1
Można się z nami kontaktować w następujący sposób:
1) listownie: ul. Kraszewskiego 1 33-380 Krynica-Zdrój;
2) przez elektroniczną skrzynkę biuro@houseexpert.pl
3) telefonicznie: +48 881 025 024
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.