NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA Z BUDYNKIEM Z BALA
Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana budynkiem z bala o powierzchni około 90 m2 w Żegiestiowie.
Działka o powierzchni 877 m2 w planie zagospodarowania widnieje jako zabudowa mieszkaniowa niska co pozwala na postawienie domu jednorodzinnego.
Dostęp do drogi, media woda, kanalizacja, prąd.
Dzięki południowej ekspozycji, słońce operuje na działce przez cały dzień.
Budynek jest w stanie do remontu lub wyburzenia i przebudowania na nowy, dzięki niemu możemy starać się o pozwolenie na przebudowę, a nie o nowe pozwolenie na budowę, co jest dużo szybszym sposobem na rozpoczęcie budowy.
Idealne, spokojne miejsce na wybudowanie małego domku całorocznego na przyjazdy bądź do zamieszkania na stałe i korzystania z uroków Beskidu Sądeckiego w którym mamy dostęp do licznych szlaków.
W niedalekiej odległości przebiega ścieżka rowerowa EuroVelo, dodatkowo niedaleko boisko, sklep, kościół.
Spokojna lokalizacja, spokojne sąsiedztwo.
Dom usytuowany w pięknej malowniczej miejscowości, z pięknym zabytkowym kościołem.
Mieszkając tutaj można cieszyć się spokojem, relaksem, przyjemnością, spacerem do pobliskich lasów korzystając z ich zasobów, sportem m. in. międzynarodowe ścieżki rowerowe eurovelo i aquavelo.
A wszystko to na obszarze Popradzkiego Parku Krajobrazowego.
Bardzo dobra oferta z wieloma możliwościami.
Zapraszamy na prezentacje po wcześniejszym umówieniu.
UWAGA!!!
SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ NIERUCHOMOŚCI W KRYNICY-ZDROJU NA WWW.HOUSEEXPERT.PL
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE.
JEST TO ZUPEŁNIE DARMOWE I NIEZOBOWIĄZUJĄCE!
SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI W KRYNICY? ZAPRASZAMY!!!
INFOLINIA 881 025 024
Prezentacja nieruchomości wiąże się z podpisaniem wskazania adresowego w celu weryfikacji osób uczestniczących w prezentacji.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.
Współpracujemy ze wszystkimi bankami w Polsce.
Oferujemy kredyty hipoteczne, firmowe, gotówkowe.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jesteśmy Punktem Partnerskim Tauronu, w naszym biurze nieruchomości:
- przepiszesz liczniki prądu i gazu po nabyciu nieruchomości
- pomożemy Ci w wyborze cennika
-zawieramy umowy na prąd i gaz
Infolinia Tauron: 787 371 818
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Nieruchomości House Expert Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krynicy-Zdroju 33-380 ul. Kraszewskiego 1
Można się z nami kontaktować w następujący sposób:
1) listownie: ul. Kraszewskiego 1 33-380 Krynica-Zdrój;
2) przez elektroniczną skrzynkę biuro@houseexpert.pl
3) telefonicznie: +48 881 025 024
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.